Za sportem do Liberce

V sobotu 17. listopadu jsme oslavili státní svátek a v neděli  jsme vyrazili na výlet do Liberce. V Liberci jsme ale ani nedělali vánoční nákupy, ani jsme nelezli na libereckou dominantu, horu Ještěd, ale utkali jsme se v basketbalu, volejbalu a ping-pongu s dalšími týmy studentů ÚJOPu.

Jak na sportovní den vzpomínají studenti?

„Jela jsem do Liberce hrát turnaj proti jiným týmům. Reprezentovali Albertov a Liberec. Hráli nejen studenti, ale i učitelé!“

„Líbila se mi atmosféra, když jsme hráli – chtěli jsme vyhrát, ale taky jsme chtěli potkat nové lidi.“

„Organizátoři byli profesionální a přátelští, měli jsme dobré zákusky a teplé nápoje.“

„Na konci dne jsme všichni jeli domů šťastní.“

„Už si nepamatuju cestu do Liberce, protože jsem spal.“

„Hrál jsem s kamarády basketbal a pak jsem ještě hrál pro zábavu stolní tenis.“

„Ještě se mi líbilo, že jsme dostali jako dárek párky, které mi chutnají opravdu moc.“

„Taky jsem se setkal s kamarádkou z ÚJOPu Liberec.“

„Myslím, že to byl hezký výlet, protože jsem měl možnost hrát s kamarády, pak odpočívat a procházet se po městě.“

Fotografie: Eva Levorová

Text: MT a studenti