Krásy Českého krasu

V sobotu 11. března 2017 se čínští studenti ze třídy E1 zúčastnili výletu do Českého krasu. Na fotografiích jsou mj. studenti na skále nad Sv. Janem pod Skalou a Bubovické vodopády.

POSTŘEHY STUDENTŮ:

„V sobotu jeli jsme na výlet, šli jsme 22 kilometrů v lese, myslím velmi zajímavé a pro mě zhubnout velmi efektivní. Ačkoli velmi unavený, velmi spokojený. Těším se na další cestu!“

„Chodil jsem na výlet v sobotu. Spal jsem v neděli.“

„V sobotu ráno jsme šli do vlaku. Křížili jsme dvě hory k dosažení našeho cíle – oběd v hotelové restauraci. V odpoledních hodinách přes hory k dosažení železniční stanice. V devět večer zpět.“

„V sobotu jsme dělali horolezectví počínaje v deset hodin dopoledne. Jedli jsme čajové vejce. Tam scenérie byla moc hezká. Vyšplhali jsme dvě hory, potom jsme jedli oběd. Konec v osm hodin. Velmi šťastný den.“

Foto a text: Jaroslav Šimek a studenti třídy E1